Červen 2010

Normální chlap Edward Cullen

20. června 2010 v 17:25 ♥♥Twilight sága♥♥
Normální chlap x Edward Cullen

Normální chlap by řekl: "Miluju tě, baby!"
Edward Cullen by řekl: "Jsi můj život."

Normální chlap by řekl: "Myslím, že jsem se zamiloval."
Edward Cullen by řekl: "A tak se lev zamiloval do jehňátka."

Normální chlap by řekl: "Tvoje vlasy vypadají jako kopa sena; jdi si je učesat!"
Edward Cullen by řekl: "Tvoje vlasy vypadají jako kopa sena, ale mně se to líbí."

Normální chlap by vybral náhodnou písničku od náhodného autora a věnoval by vám ji.
Edward Cullen by vám zaspíval píseň, kterou pro vás napsal při hraní na piáno.

Kdybys zemřela, normální chlap si najde jinou.
Kdybys zemřela, Edward by se zabil, protože život bez tebe nestojí za to.

Když odcházíš z domu, normální chlap by řekl: "Ahoj, měj se."
Když odcházíš z domu, Edward Cullen by řekl: "Vrať se ke mně, lásko."

Když sa vrátiš zpátky domů, normální chlap by sledoval TV a ani by si tě nevšiml.
Když sa vrátiš zpátky domů, Edward Cullen by tě přivítal hrou na piáno. Hrál by písně jen pro tebe.

Normální chlap by na tebe čekal, aby si mu udělala snídani.
Edward Cullen by ti dělal snídaně každý den.

Když jste spolu na večeri, normální chlap by neodtrhl oči od sexy číšnice.
Edward Cullen by si ani nevšiml, že číšnicí byla žena.

Normální chlap by při řízení držel jednou rukou volant a druhou rádio.
Edward Cullen by při řízení držel jednou rukou volant a druhou by měl spojenou s tou tvoji.

Když jste od sebe vzdálení na jiných místech, normální chlap by řekl: "Chybíš mi."
Když jste od sebe vzdálení na jiných místech, Edward Cullen by řekl: "Je to jako by jsi vzala část mně s sebou."

Normální chlap by nepoznal a nestaral se, kdyby jsi měla noční můry.
Edward Cullen by spíval dokud by tvoje noční můry nezmizly.

Normální chlap ti koupí květiny a čokoládu.
Edward Cullen ti koupí auto.

Písničky ze Stmívání a New moon

15. června 2010 v 17:11 ♥♥Twilight sága♥♥
Tak, jestli jste fanoušky Stmívání tak určitě uvítáte ty nejoblíbenější písničky z filmu. Doufám že se vám budou líbit!


Životopis-Bella Swan

15. června 2010 v 16:16
Isabella Swan


Celé jméno: Isabella Swanová
Stav: Člověk(později upírka-proměněna Edwardem, když umírá po porodu)
Datum narození: 13. září 1987
Původně pochází z: Phoenixu, Arizona
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 162, 5 cm

Fyzická popis: "Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar, široké čelo, velké, hluboko posazené oči, vystouplé lícní kosti, tenký nos a úzkou čelist se špičatou bradou. Její rty jsou poněkud neúměrně velké, trochu příliš plné k její bradě. Její hnědé obočí je tmavší než její vlasy a rovnější, než že jsou klenutá. Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá, váží okolo 52 kilogramů. Má krátké a široké nehty na rukou, protože má nervní zlozvyk kousat si je."
zdroj:www.speed-frog.blog.cz

............................................................................................................................................................

Film stmívání bude v kinech...

12. června 2010 v 22:11 ♥♥Twilight sága♥♥
Kapela  Muse a jejich song Neutron Star Collision má být úvodní znělkou ve třetím dílu Twilight ságy. O 3. dílu Twilight ságy Stmívání jsem toho už tady dala dost takže dál moc o tom psát nebudu aby jste měli i něco z toho filmu. Ten film má být v kinech asi nějak 30 června. Film se bude asi vysílat i ve 3D.


☻Třpytivé textíky☻ který je nej?

12. června 2010 v 21:42
třpytivé texty
třpytivé texty
třpytivé texty
Líbí se vám to? Jakej je nejhezčí?
třpytivé texty
třpytivé texty

Kristen a Robert všechny možné zajímavosti

9. června 2010 v 18:08 ♥♥Twilight sága♥♥

Hádka

Teprve chvilku jsou Robert Pattinson a Kristen Stewart spolu a už museli řešit první nepříjemnou situaci. Ještě při natáčení Eclipse se totiž ošklivě pohádali!
"To byl přesně ten moment, kdy mi došlo, že jsou pár," vypráví maskérka Jessica o výměně drsných slov mezi Kristen a Robertem: "Natáčela se zrovna scéna, kde vystupovala jen Kristen a hned po ní měl přijít záběr s Robem, ten ale na place chyběl."

Kristen prý skazila všechno, co mohla a bylo na ní vidět, že je naštvaná a nesoustředí se! Když se pak filmový Edward konečně objevil, ona se úplně zapomněla ovládat. "Spustila na něj, kde byl a jak si to představuje, že jí ani nezavolal. Byl to pro všechny šok, ani nás nenapadlo, že spolu chodí!"

Rob začal s vysvětlováním, ale tím situaci akorát zhoršil. "Pařil totiž do rána s kámošema v baru v Londýně a kvůli tomu nestihl letadlo," prozradila Jess a dodala, že Kristen pak začala sporstě nadávat a bylo evidentní, že žárlí. "Robertovi to bylo nepříjemné a začal na Kristen křičet taky," řekla ještě maskérka s tím, že tahle scéna se odehrála před celým štábem.

Nakonec si Rob a Kristen nevhodnost situace uvědomili a požádali o přestávku. Během ní se zavřeli u Kristen v karavanu a když z něj po hodině vylezli, chovali se opět jako dokonalí profesionálové a ne jako pár! "Od té doby jsme je ale vnímali jako partnery," vysvětlila na závěr Jessica.
...........................................................................................................................................................

Další zajímavosti:

Je to tak! Už po několikáté potvrdil Robert Pattinson, že chodí s Kristen Stewart. Tentokrát to řekl v rozhovoru pro magazín OK!, kde také prozradil, jak se těší na natáčení Breaking Dawn a spoustu dalšího...
Celý rozhovor se točil okolo čtvrtého dílu ságy Twilight, který se začne točit na podzim tohoto roku a prý v něm nebude nouze o žhavé polibky a sexy doteky.

"Dřív jsem měl strach, ale teď, když jsme s Kristen pár, můžu říct, že se na natáčení milostných scén opravdu těším," svěřil se Rob a dodal, že s Kristen randí od začátku tohoto roku.

"To, že jsme teď opravdu skutečná dvojice, se musí projevit i na plátně," myslí si filmový Edward a dodává: "Vždycky mezi námi něco bylo, ale teď jsme opravdu zamilovaní!"

A co má Rob v plánu dál? "Chtěl bych získat roli ve filmové adaptaci novely Kill Your Friends. Měl bych hrát Stevena Stelfoxe, který bere drogy, užívá si s prostitutkami a dopustí se vraždy!" Držíme palce!
Šok! Přestože ještě nedávno Rob tvrdil, že je šťastně single a Kristen s nadsázkou prohlašovala, že je lesbička, aby odbyla dotěrné novináře, teď filmový Edward říká: "Jsme spolu!"

Všechno vyplulo na povrch, když Twilight stars spolu odjeli z předávání cen BAFTA a vyrazili na pořádně rozjetou after party.

Tam se Rob a Kristen rychle dostali do nálady... "Bylo vidět, že se přestali hlídat a pak se několikrát vášnivě políbili," prozradila jedna návštěvnice večírku!

A co na to hvězdy nejslavnější upírské ságy říkají? "Je to extrémně těžké, ale je to tak, jsme opravdu spolu," přiznal nečekaně Robert a pokračoval: "Kvůli fanouškům ale nemůžeme například přijet na akci jedním autem, naše ochranka z toho má strach!"

To je podle něj také jeden z hlavních důvodů, proč svůj vztah tak dlouho tajili. "Producenti z toho nejsou nadšení, ale slíbili jsme, že ať se stane cokoliv, ságu Twilight dotočíme," dodal ještě na závěr Robert. Ufff!

........................................................................................................................................................

Je to pravda?

Přestože nedávno Robert Pattinson veřejně prohlásil, že chodí s Kristen Stewart, nedávno byl přistižen, jak opouští newyorské apartmá hvězdy Gossip Girl Leighton Meester!

Nejenže Roba viděli Leightonini sousedé, o jejich románku navíc už napsal i americký magazín Life & Style. "Již po několikáté byl Robert Pattinson viděn, jak opatrně vykukuje ze dveří bytu Leighton Meester a když zjistí, že nikde není žádný fotograf, rychle přebíhá se skloněnou hlavou do přistaveného auta," psalo se doslova v časopisu.

K tomu, že mezi filmovým Edwardem a hvězdou Super drbny něco je, se přidává i dobrá kámoška Leighton: "Už jednou mezi nimi proběhl románek přes textovky. Pak to ale nějak vyprchalo. Teď když se Leighton rozešla se Sebastianem Stanem, první komu volala, byl Rob. Určitě spolu chodí!"

A co na to říkají Rob a Leighton? "V té době, kdy jsem měl být u Leighton, jsem byl s Kristen," brání se Robert a hvězda Gossip Girl dokonce říká: "Roberta neznám. Nikdy jsem se s ním nepotkala tváří v tvář!"

Co je na celé aféře pravdy, tedy zřejmě vyplyne na povrch až časem. Věříme ale, že se Rob zachová čestně vůči své současné partnerce Kristen Stewart!

.....................................................................................................................................................

Vydá vlastní album

Svou hudební minulost nedávno poodhalila hvězda ságy Twilight Robert Pattinson - v době, kdy chodil na základní školu, učil se hrát na piáno a kytaru. "Nenáviděl jsem to," přiznal Rob a přidal vysvětlení: "Kámoši lítali venku a já musel pětkrát týdně na nějaký kroužek!"

I přes nechuť se ale filmový Edward naučil na oba nástroje skvěle hrát a v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se z něj stane hudební star. Nahrál totiž demo album a obrážel s ním producenty v naději, že by ho mohli vydat.

To se nestalo a místo toho se začal Rob objevovat na filmovém plátně. "Když si ten demáč teď pustím, mám z něj husí kůži. Ta hudba je naprosto příšerná" svěřil se se smíchem herec.

Vydat vlastní album tedy neplánuje? "Zatím ne. Jsem víc herec než hudebník. Pravdou ale je, že jsem potkal pár zajímavých muzikantů a vznikli nějaké zajímavé nápady! Uvidíme...," říká vyhýbavě Robert. Po Hollywoodu se však šušká, že Twilight star chce vlastní CD nahrát na jaře 2011 a mezi hudebními společnostmi už prý začal tvrdý boj o to, která ho vydá!
Libí se ti jak Robert zpívá a jak hraje na kytaru?
.....................................................................................................................................................

Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.

Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...

"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.
.........................................................................................................................................................

Dárečky!!!

"Totálně zmatený a šokovaný" se cítí podle svých slov Robert Pattinson z dárků, které dostává od svých fanoušků. "Někdy nemám vůbec tušení, co mi tím dárkem chtějí říct!"

To se ale nedá říct o tom posledním! U něj je zcela jasné, o co by darující stála. Jde totiž o dvacetistránkový horoskop, jehož autorka tvrdí, že osud ji přeurčil k tomu, aby se stala Robertovou přítelkyní.

"Ta slečna musí být úplně mimo! Nechápu, že chce být s někým, koho ani osobně nezná," svěřil se filmový Edward, který připouští, že jeho fanynky často zajdou příliš daleko!

"Na horoskopy navíc nevěřím, věřím jen na karmu," přiznal na závěr Robert s tím, že je zvědavý jaký povedený dáreček mu přijde příště.
Robert
.........................................................................................................................................................

Šikanovali ho!!!

Dětstvím plným šikany a násilí si prošla hvězda ságy Twilight Robert Pattinson! Herec přiznal, že když byl na základní škole, byl velmi nepopulární a každý den se do něj někdo navážel.

Když pak Rob začal s hraním, všechno se ještě zhoršilo! "V dětství mě zbilo tolik lidí, že už si je ani všechny nepamatuju," přiznal s tím, že se jim nedokázal bránit!

"Byl jsem trouba a nedocházelo mi, že ikdyž nikomu nic nedělám, některé lidi může provokovat jen to, že jsem herec," svěřil ještě slavný upír.

Mockrát si na něj prý počkala parta závistivých kluků a on neměl šanci jim uniknout! Robert je tedy úplně jiný, než jeho Tyler ve filmu Nezapomeň na mě!

Postupem času se sice situace zlepšila, úplně bez obav ale Robert není: "Když jsem v USA, tak se nebojím, doma v Anglii si ale dávám pozor a raději chodím ven s ochrankou!" Snad se mu nic nestane...

...........................................................................................................................................................

Nová role!

Nová role!!!!
Nejen fůru zábavy, ale také spoustu nepříjemností zažívají herci při natáčení nových filmů. Výjimkou není ani Kristen Stewart, která nedávno dotočila snímek Welcome to the Rileys (Vítej v Rileys).

Každý den totiž z natáčení chodila s velkými modřinami a jednou si dokonce přinesla i pohmožděný kotník.

Kristen hraje ve filmu šestnáctiletou striptérku, která se zamiluje do ženatého muže a podle jejích slov to byla opravdu dřina: "Tanec u tyče není žádná sranda. Měla jsem modré celé nohy a nakonec jsem spadla tak špatně, že jsem si pohmoždila kotník."

Filmová Bella se ale rychle dala do pořádku, aby v natáčení mohla pokračovat a za žádnou cenu se nechtěla nechat zastupovat!

"Děsně mě to baví a aspoň se něco přiučím," prohlásila tehdy Kristen s úsměvem. Film by měl přijít do kin už letos.
......................................................................................................................................................

Spider man!

Novou star hledá společnost Columbia do svého filmového hitu Spider Man.

Brzy se má začít natáčet už čtvrté pokračování tohoto movie komiksu a dosavadní představitel hlavní role, Tobey Maguire, v něm hrát nebude!

"Tobey měl velké výhrady ke scénáři, tak jsme naši spolupráci ukončili," vyjádřil se mluvčí studia a hned také dodal, že Columbia už svého favorita na roli Spider Mana má!

A není jím nikdo jiný, než hvězda Twilight Robert Pattinson, (23)! Scénáristé prý mají v plánu přenést se do teenagerovských let Petera Parkera alias Spider Mana, a to je právě ten důvod, proč by hlavní hvězdou měl být Rob!
.
V Hollywoodu se teď o ničem jiném nemluví. Je ale také jasné, že pokud Robert roli získá, nebude to mít vůbec jednoduché. Fanoušci jsou totiž zvyklí na Tobeyho a navíc se jako Spider Man musí zamilovat do výrazně starší Kirsten Dunst (27) v roli Mary Jane, což bude vyžadovat hodně hereckého umění.

Robert ale není sám! Dalším horkým kandidátem na Spider Mana je hvězda HSM Zac Efron. Uvidíme, kdo tuto vysněnou roli získá.

.......................................................................................................................................................


Selena Gomez nemá ráda Stmívání!

Diseny star učinila šokující přiznání.
Vůbec první, kdo veřejně prohlásil, že nemá rád Twilight ságu, byla hvězda Disney Channel Miley Cyrus! A už si to nemyslí jen ona! Nedávno se k ní přidala i Selena Gomez!

Nemůže za to náhodou fakt, že ve filmu hraje její ex-přítel Taylor Lautner? "Tak to ani náhodou," zdůraznila Sel a pokračovala: "Nesnáším upíry ani vlkodlaky, takže se mi prostě tyhle filmy nelíbí."

Pokud by si ale Selena musela vybrat jeden z táborů, buďto Edwardův nebo Jacobův, vybrala by si vlkodlaka Jacoba: "Ikdyž jsme se s Tayem rozešli, jsme pořád kamarádi!"

"Twiligt sice ráda nemám, ale Taylorovi fandím a myslím, že svojí práci dělá fakt dobře," dodala na závěr Selena.

.......................................................................................................................................................

zdroj:www.bravo.cz