Duben 2011

Překvapení či smůla?

29. dubna 2011 v 15:00 ♥Parodie a srandičky♥
Siminka se celý den necítí dobře. Bude zdrojem nevolnosti uklízečova "skvělá" kuchařská dovednost? Nebo je důvod úplně jiný? V minulém dílě jsme si mohli všimnout, že se vztah mezi siminkou a jejím přítelem zase rozjíždí a vrací do starých kolejí. Bude to i nadále nebo se to zamotá? Jak to dopadne, zjistíš v celém článku!


Tvůj oblíbený filmík

28. dubna 2011 v 14:52
Každej človíček má rád jiný film. Někdo romantické, komedie, horory, sci-fi...Co máte rádi vy? Já úplně nejvíc žeru film Někdo to rád blond, Děsnej doják :D :D Vážně moc doporučuju si tyhle komedie pustit, já u nich vždycky mám hrozný výtlemy. Jakej je tvůj oblíbený film?
Jestli si chceš stáhnout film Děsnej doják, můžeš zde a Někdo to rád blond zde. Určitě moc doporučuju.

Srdíčko

27. dubna 2011 v 19:04 Grafika

Tak jsem se nudila a tak jsem udělala srdíčko:-)Kopíruj se zdrojem či ikonkou :-)

Nejhorší den!

27. dubna 2011 v 18:33 My diary
Ach jo, z testu z matiky jsem dostala čistou jedničku ale z češtiny to dopadlo hodně špatně. V podstatě hůř ani nemohlo. Bylo to ústní zkoušení a všechno špatně. To první jsem řekla dobře ale učitelka mě úplně zmátla a začala mlít něco o tom, že to mám řikat jinak a pak jsem to měla všechno špatně. A bylo to dost trapný. Pořád to nechápu. Jako chápu ale podle metody učebnice a podle toho jak mi to doma vysvětlovaly. Prostě už jsem cejtila že se mi chce brečet...Hrozný, strašný. Jeden z nejhorších dnů co jsem kdy měla...A ještě horší je, že asi půjdu na přezkoušení... Proboha pomoc....Nenávidim Čj! A debilní je že z projektu na zeměpis mam asi 3!


1. Doma nějaké problémy
2. Vylilo se mi pití, zmáchala jsem sebe, třídu i tašku.
3. Je mi blbě.
4. Měly jsem jít na SuperStar a maj plno :-(
5. Zítra je dějepis!
6. Z projektu budu mít asi 3!
7. Totální trapas před celou třídou a ještě 5!
8. Budu brzo přezkoušená!

Bojím se Bojím! Zatnu zuby!

26. dubna 2011 v 22:11 My diary
Ach jo, na zítřek se netěším! Z matiky v 7:15 test ráno z dělení desetinných čísel...bojím se... :-/ A pak možná budu zkoušená z Čj...docela mě zejtřek straší....A ještě do toho máme výtvarku! Já sice umím docela pěkně malovat ale učitelka mě zrovna nemusí a já jí také ne...Je mi nesympatická dost a ona je na mě věčně nepříjemná. Třeba mi i řekla: ,,Neseď tu jak slepice a dělej něco"..Jinak vážená soudruška se trochu sekla, já jsem stála a pokoušela jsem se otevřít barvy...:D To mi přišlo docela vtipný...Ale jinak je na mě vážně nepříjemná.. :-( Ale já zejřek musím dát...Prostě zatnu zuby jako při očkování a zadržim dech a budu čekat..teda samozřejmě psát...Ach...čas tak plyne... Ale hrozně rychle... Hodina je pro mě jako minuta...Ach jo! Co vy lidičky?

od affíčka Bella**

26. dubna 2011 v 16:29 Moje diplomky
díky moc moje milé affíčko :-ú

Druhá šance

25. dubna 2011 v 16:27 ♥Parodie a srandičky♥
Siminky příběh se zamotal ještě do většího chuchvalce, který není schopná rozčesat. Všechno je tak zamotané... Po milostném večeru s milencem, se jí ozve její přítel. Co myslíte, jak to dopadne?

Překvapení pro affs

25. dubna 2011 v 16:11
Ahoj, tak tu mám velikonoční překvapení pro mé milované affíčka. Pak napište, jak se vám líbí!!! :-) KLIK NA CELÝ ČLÁNEK!

Hvězdná pěchota, co vy na to?

24. dubna 2011 v 23:07 Music
Tak co, koukali jste na SuperStar? Hlasovali jste v Hvězdné pěchotě? Já zatím ne a upřímně se mi to ani nelíbí že takové hlasování je. Lidi tam jdou s velkým sebevědomím zkusit štěstí, sice zpívat vážně neumí ale věří si a chtějí vědět alespoň názor poroty. Alespoň ale mají možnost proslavit se a ztrapnit se před celým Českem a i Slovenskem. Co na to říkáte vy? Šli by jste do SuperStar i když by jste neuměli zpívat a chtěli by jste vědět je názor poroty? Hlasovala jsi? Jestli chceš hlasovat, můžeš tady.

Koukání

23. dubna 2011 v 21:58 My diary
Koukali jste dneska na Madagaskar? Ten je úplně super. Úplně boží je ten král Jelimán (nevím jak se píše). :D Ten je úplně boží :D Nebo ten malej :D Prostě Madagaskar je super :D


KOUKALI JSTE TAKY? MÁTE MADAGASKAR RÁDI?

The sims 3 video Kate and William

22. dubna 2011 v 23:33 Speciální články
Ahojky, omlouvám se že jsem tu teď moc nebyla. Chci už letní prázky!!!!! Kdo se těší? Já určitě!

The sims 3 video svatby prince Williama a Kate :-)

Život jde dál

19. dubna 2011 v 10:31 ♥Parodie a srandičky♥
V tomhle čísle: Vezme si siminka svého přítele? Bude jim to klapat??? A jak na to bude reagovat jeji milenec? Siminka jako každá druhá chce malou roztomilou holčičku, naskytne se jí příležitost? A je její láska upřímná nebo je s muži jen kvůli své budoucí vysněné dceři? !!!!Upozorňuji že tento díl není moc vtipný!!!!!!

NIC V MÉM SRDCI

18. dubna 2011 v 20:48 Povídky a básničky
NIC V MÉM SRDCI

V mém srdci je velké nic,
chtěla bych mít v srdci lásky víc.
Je složité milovat,
je těžké dobředu uvažovat.
Jak mám vědět tvůj další tah?
je těžké najít ten rytmus vah.
V hrudi už mám jen velkou díru,
tos byl ty, cos mi zlomil v srdci tu velkou sílu.
Smutek můj žal nespraví,
ani dárek moje srdce znovu nesestaví.
Nemám srdce z ocele,
jde zlomit velmi lehce.
Uvidíme se jen v mém snu,
sbohem , snad rychle usnu.

The sims 3 officialní Trailer k dodatku

18. dubna 2011 v 9:44 Speciální články
Nyní máme officialní Trailer k dodatku The sims 3 Hrátky osudu.


V něm máte spoustu nových možností, například hrát si na princeznu nebo na draka, házet vajíčka na dveře,
dělat různé vtípky, natočit vlastní film a pak si ho pustit v TV, krize středního věku, různé věčírky mnohem více.

Tak co, koupíte si ho? :-)

Malá mořská víla TS2

17. dubna 2011 v 14:41 Speciální články
Na internetu jsem našla tohle video. Je to pohádka a mořské víle, je to tvořené v The sims 2 a musím říct že je to velmi povedené. Sice je to smutné ale moc hezky udělané co se týče grafické strany.


Tady je odkaz!


Bohužel když jsem sem dala to video, hned ho blokli, tak alespon odkaz :-)


Je to v angličtině ale myslím že to celkem pochopíte :-)

CO S TÍM ZASE JE!

17. dubna 2011 v 11:41 Speciální články
No do prkýnka dubovýho! Celej blog.cz mě pěkně štve, založila jsem si jeden nový blog abych mohla vyzkoušet nastavení u jednoho nové designu a pořád mi to píše nějaký keci o tom že nepodařilo se příslušné soubory vygenerovat bla bla bla... A to jsem teprve na začátku, u nastavení. Ani ten blog sama teď nemůžu zrušit! No nic, jdu se někam uklidnit, jinak ten novej dess je moc pěknej a doufám že půjde nastavit, je velmi jarní a extra květinový.


TAK DOUFÁM ŽE PŮJDE!

Pro mé new affs!

16. dubna 2011 v 18:28
Pro mé nové affíčko! Omlouvám se za spoždění!
Animated Picture

Táhly se jak smrad, co dodat

16. dubna 2011 v 18:15 My diary
Ahoj, už jsem přijela ze ŠVP (školy v přírodě) ale jsem nemocná. Není čemu se divit, když nás učitelky tahnout v takovém
vedru a pak když se rozhodnou jít ven když padá sníh a kroupy. No, co na to říct, když se učitelky táhnou jak smrad a dovalej se do cíle jako poslední. No bájo, povídám. Celkem jsme ušli 70 km za týden. To chce tytul už, ne? :-D
P.S. blog rozjedu až budu na tom zdravotně lépe.

Diplom

16. dubna 2011 v 18:06 Moje diplomky
Diplomky co jsem dostala: