Červen 2011

Pozastavení

14. června 2011 v 15:18
Ano, po dlouhé době co jsem nepsala sem muselo přijít pozastavení. Blog mě nebaví. Nevím jak dlouho to bude ale o prázdninách tu taky nebudu asi. Protože hned 1.7 odjíždím pryč na měsíc!!!! A pak pojedu k babičce asi. Takže je klidně možné že do konce prázdnin bud epozastaveno, možná přidám článek ale pochybuji. Mějte se moc hezky a po prázdninách se zase uvidíme, jen doufám že si mě affs nevymažou ale ani bych se nedivila..

Animace-Rihanna

11. června 2011 v 16:02 Grafika
Já jsem se nudila a šla jsem dělat animačku s Rihanou :-D No jo, nic moc ale já na to nemám programy, dělala jsem to v PFS :-D Neznáte nějaký lepší program na animace? Jinak, jak se vám líbí?

čas plyne

9. června 2011 v 19:24 ♥Parodie a srandičky♥
Čas plyne rychleji než rozbouřená voda. Stárneme. Od první chvíle našeho narození umíráme. Jednou se zrodí nový život a jednou jeden zanikne.

Rob and Tay kiss

7. června 2011 v 13:44 ♥♥Twilight sága♥♥
A já hloupá si vždycky myslela že mezi Jacobem a Edwardem koluje nenávist.. :-D
Jak já říkam, laska někdy bolí..

Výlet na mumie

6. června 2011 v 21:00 My diary
Ahoj, zítra jdeme na výstavu do Náprskova muzea na mumie se školou. První dvě hodiny se učíme, máme matiku a fyziku. Moc se těším na zítra, ale teda kromě té fyziky a matiky... To bude super vidět mumie! Sice jsem už nějaké kdy-si viděla ale stejnak se hrozně těším. Jinak se musím jak jsem řekla učit tu blbou fyziku! Tentokrát hustotu a pak ještě zopakovat si takové ty základní jednotky a zkratky. No bájo, fyziky jde někam daleko odě mě. Co budete dělat vy? A co vy affí??? :o))))

Bella swan-vampire

6. června 2011 v 19:33 Grafika
Jsem se nudila tak jsem šla do grafiky, no není to žádná sláva ale pokusila jsem se udělat z Belly upírku. No, líbí se vám to? Mně, přopadá že si ani není moc podobná :-D

Oficialni trailer na Rozbřesk

6. června 2011 v 16:01 ♥♥Twilight sága♥♥
Ano, jak se slíbilo je tu video s oficiálním trailerem na Rozbřesk. Všem to tam mooc sluší a už se těším na nový díl.


Fyzika? Kašlu na ní..

5. června 2011 v 17:53 My diary
Ach jo, to je zase den. Musím se učit blbou fyziku. Nějaký převody jednotek a vůbec mi to nejde. Dostala jsem 12 příkladů a spočítala jsem zatím jen 4 :-D Ale co, mezitím jsem byla na blogu, poslechla si mp3... Jedna moje polovička mi říká že se to mám pokusit spočítat že to není pro moje rodiče ale pro mě. Ta druhá mi říká že důležitější je zábava, a je jedno na známkách. Zatím vítězí druhá možnost, z těch čtyřech jsem spočítala jeden kalkulačkou, druhý jsme si typla..

Rozbřesk-oficiální video se svatbou+nové fotky

3. června 2011 v 13:00 ♥♥Twilight sága♥♥
Oficiální upoutávky na Rozbřesk budou v neděli (našeho času pondělí ráno). Ale máme tu už krátké video ze svatby a pár foteček :o)

Krásná svatba :-) Květinová nádhera.. A Rob má takové ublízané hezké vlasy a Kristen má krásný účes a bude tam i Alice s ježkem :-) Více fotek v Celém článku.

Judas-top nebo flop?

2. června 2011 v 15:00 Music
Lady Gaga Judas.
Proč se mi líbí s proč ne.

Nelíbí se mi protože má úplně nesmyslná slova. Písnička je sice chytlavá a má dobrou hudbu ale slova se mi nelíbí. Nevím co si mám o tom myslet když tam zpívá: ,,Slavná děvka, děvče prostitutka, zvrací na její mysl....atd..nebo dej si kondom na uši."
Navíc si myslím že lidi co jsou věřící tak zrovna nemusí pro ně dobře znít: ,,Ohohohoh Miluji Jidáše.." Možná se GaGa takhle snaží zaujmout. Chce aby se o ní psalo v novinách, časákách atd.. Jinak si myslím že už lepší písničky měla.


Z klipu jsem nepochopila kdo má roli Jidáše a kdo Ježíše. Ale asi bych řekla že Gaga má být asi tím Jidášem a ten můž Ježíšem (usuzuji z toho že má trnitou korunu). Ale zase aby zpívala sama o sobě že miluje Jidáše..To se mi zdá nesmyslné.

No, jak se vám ta písnička líbí?


Ano, uznávám že pro toho kdo neumí asi moc anglicky tak to zní skvěle ale když jsem si přečetla překlad tak to u mě docela kleslo.

Nechci říct že písnička je hrozná, jenže už měla lepší.Tělák aneb mučení dětiček

2. června 2011 v 14:34 My diary
Dneska ve škole byl tělák. Já tělák nemám ráda, ne že bych ho neměla ráda ale hlavně proto že jsme spojeny s klukama. A to je na prd. Dříve jsme byli rozdělený a bylo to super ale teď!! Hrůza, hrali jsme dneska florbal a na noze mam modřinu ve velikosti jablka. Mně nejde florbal, a ani moc ostatním holkám jenom některým, těm brutálním co hrajou jako kluci a je lepší se před nima při tělocviku zavřít do popelnice. Tělocvik nemám ráda protože se musíme převlíkat, jsme spocený až někde na zadku a jsme unavení. Nejsem úplně nemožná ale prostě to nemám ráda. Třeba mi taky něco jde a něco ne ale prostě mě to ani nebaví. Skátat přes švihadlo a kroutit se s obručí je hračka ale...florbal, fotbal aa další tyhle kraviny jsou hrozný.

Kde máš střevíčky?

1. června 2011 v 15:03 My diary
Dnes byl den zase.. O výtvarce naše učitelka byla zase bez bot. Mám takový dojem že se jí na hlavě dělá koleno. Abych pravdu řekla, zrovna krásnej pohled to není. Myslím si že si barví vlasy na černo protože šediví. Nos má jako pomeranč. Uši lehce odstáté, vlasy řidké, roztřepené a polámané. Nejsme si jistá jestli má rovné nebo ošklivě krepaté vlasy.(krepaté jsou normálně hezké ale ona má hnusný vlasy..no víte co tim myslim..) Ja zase o hodině dělám úplný hovno, se sousedkou v lavici posloucháme mp3 a ani neděláme zadanou práci. První chvíli jsem se pokoušela o módní doplněk ale koho by to bavilo. Místo toho jsem namalovala černou figurku s rukama a nohama a velkým kloboučkem stojícím na rudé hvězdě.. No ale originální, ne? Nazvala bych to..black man.. Pamatuju si že jsem se nudila, no tak jsem vyšla z lavice potají jsem došla k nějakému výrobku (pták či co) Ustříhla jsem s něho kousek provázku asi tak 20 cm a normálně jsme se sousedkou celých 45 minut hrály přebíračku. Dneska to bylo podobné, dostala jsem škodolibou náladu. O přestávce jsem sežrala s kámoškama nějakou sušenku. Pár drobečků jsem utrhla a schovala do dlaně. Protže ve třídě bylo asi jen tak 9 lidí a z toho 8 holek tak jsem šla k židli učitelce a dala malý drobeček aby ho rozsedla. Vymyslela jsem plán že tam půjdu a až zazvoní budu jí něco říkat a ona si mezitím sedne...Bohužel si sedla až pozdě a drobeček spatřila: ,,Kdo mi to dává ty drobky na židl.."Cháá... Stejně se mi ulevilo. Ona mě ta učitelka nemá moc ráda, ne kvůli tomu co dělám ale už předtím.. A pamatuju se že jednou ji vykápla fixa na zem a my napjatě čekali kdy do toho šlápně. A když šlápla tak my se sousedkou..JOOO! A pak to tam úča roznášela po celé třídě, ještě lepší že neměla boty..