Březen 2012

HLAS ČS

31. března 2012 v 23:28 Music
Docela mě oslovila písnička v Hlas ČS.. "CRAZY".. odzpívala jim to tam Simona Fehérová.. Sice ji tam Rytmus dost sjezdil..a chová se trochu nevychovaně.. ale zazpívala to fakt dobře :) ;).. Myslím si že by ji kvůli tomu neměl vyhazovat.. No co myslíte? :) ;)

Protože mám podělanej počítač.. tak sem vám ten odkaz musím dát takhle.. http://www.youtube.com/watch?v=gRRlCVeHGLU bych ho nejradši nakopala za tohle :D Ani video sem dát nemůžu :D


Omluva-rozbitej noťas :D

31. března 2012 v 23:20 My diary
Lidi omlouvám se že tu teď vůbec nejsem ale rozbil se mi noťas a teď sem na compu co maj rodiče.. Takze moc času netrávím na netu ale v realénm životě :D Dneska sem i vařila :D...No..Mělo to být jablečné suflé..prej je to výborný ale já bych si druhou porci už nedala.. :D a Pak sem dělala svoje proslulé čokoládové koule :D :) Se veme nutela a zamíchá se s lískovejma oříškama, potom se do prostředka dá mandle a obalí se to v holandské čokoládě nebo v barevném cukru (hnědo bílej je).. No můj vlastní recept :D :) Je to super :) Ještě se to vychlí a mňamka :).. No nic :) bye :)


Móda jaro 2012

17. března 2012 v 22:58 fashion
Tak za týden tu máme už jaro! ;) A nejen že se mění počasí, tak se mění i módní trendy! Proto sem si pro vás připravila článek, na jarní módu pro tenhle rok ;). Letos to bude něco speciálního! :)

Letos je hlavní kombinací neutrální tóny a k tomu výrazné nilonky nebo legíny. Trička sou hlavně hodně vzdušná a volná. Taky se vám neztratí květinové a ovocné vzory nebo vlaštovky. Letos např. New yorker je zasobovaný modely s potisky americké vlajky a baseballovými bundičkami.

Rozhodně je povinost si koupit tyhle béžové až jemně růžové balerýnky. ;)

Květinové vzory prostě jednoznačně patří k jaru ;) Jen do nich! :)

Americký potisk se rozhodně neztratí ;)
Kraťásky s potiskem vlajky na kapsách ;)
Volné tričko a na něm potisk americké vlajky.. to prostě letí. ;) Nejvíc těchto věcí mají v New Yorku..Takže tam vyražte ;)
Sovičkovité šperky s námi stále zůstavají! :) Nejen že sou roztomilé ale sou i krásné ;) No nekup to :D


Volné tričko by nemělo chybět teď v žádném šatníku ;).. Skvěle se hodí k legínům, úzým černým jeanům nebo ke kraťáskům! :)

Asi se vracím! :)

9. března 2012 v 13:52 My diary
Po asi čtyřech měsících sem se rozhodla vrátit.. ;) Nějak mě všechno nudí a potřebuju svoje problémy vypsat na internet a poslat někam do neurčita.. :D Vůbec nemám ponětí o čem budu psát ale připravte se že budu sem tam nadávat na jednoho kluka ;) Všechno se dovíte :D Chtělo by to udělat nový dess blogu takže začnu schánět nějaký jarní.. Snad vás to tu nebude nudit a budete sem zase chodit a dostaneme se zpátky zase na vysokou navštěvnost ;) Tak zatím bye :))