Duben 2012

Před a po Photoshopu

10. dubna 2012 v 16:16 Speciální články
Tak tohle dokáže mocná síla Photoshopů!! :) Co na to říkáte, vypadá to jako pravé? :) ;)

Hadříky dle celebrit

8. dubna 2012 v 14:00 fashion
Co je letošní měsíc IN? Co ti nesmí chybět?! :) To si přečti v našem článku :) ;)
Budeme se inspirovat celebritami :)

Všichni chtějí krajky!! :))
Kristen Stewart
Taylor Momsen - Stars at the P Hot Hotel in NYC
Taylor Momsen
Ashley Green
..............................................................
Ležérní košile!! Ty budou IN vždycky! :) Nejlépe vypadá s kraťáskami a volným tričkem a třeba dlouhým řetízkem :) ;)
Miley Cyrus
...................................................
Bílé šaty! Hitem letošního jara! :)
Selena Gomez
Blake Lively
Leighton Meester

Nové účesy celebrit

7. dubna 2012 v 16:02 beauty
Rebelka Lindsay si ze své rudé hřívy nechala udělat blonďaté lokýnky.. Lindsay má příodně světlou pleť ale je pořádně vysolárkovaná a k tomu se vážně nehodí platinové vlasy.. Vypadají na ní spíše jako paruka..rozhodně to nevypadá přirozeně. :(!

Rihanna už není maskot McDonaldu ale je z ní blonďatá sexy kočka! Blond na ní nevypadá zas úplně hrozně ale možná bych zvolila trochu tmavší odstín vzhledem k tmavé pleti. Jinak ale pro ní máme palec nahoru! :)

Tak tohle Kristen Stewart rozhodně schvalujeme!! I když je přirozeně blondýnka, prostě k ní sedí všechny barvy! Dlouhé havraní černé vlasy z ní dělají dokonalou sněhurku :). Na druhé fotce má volný cop. Vypadá ležérně a volně!.Líčení má zvolené v jemných tónech takže nepůsobí přeplácaně. Jen tak dál Kristen! :))

Barevné konečky jsou Dakoto sice hrozně IN ale na tobě se mi nelíbí! :( Vypadá to jako by sis vyráchala hlavu v Jupí šťávě! Nepovedený experiment! :(! Spíš zvol melír a po celé delce vlasů než na konci. K tobě mi to nesedí.
Katy Perry tak dala na růžový melír ale na ní to vypadá přece jenom o trochu lépe.. Melír je jemnější a po celé délce.. Katy taky moc sluší krátký sestřich. Korálová rtěnka ladí s melírem a s očními stíny. Myslím že tohle na Katy vypadá celkem dobře i když je to extravagntní a hodí se to spíš jen pro celebritu než pro normálního občana ČR který má namířeno do Alberta :) ;)
Koukám že mezi celebritami ten barevný melír asi fakt letí. Ale Sel má krásně tmavě hnědé vlasy, nevím proč si je níčít barvama zvírazňovače. Sestřih taky není nic extra. :/

Demi si se obarvila na blond. Je to změna to uznejme.. Ale rozhodně to nevypadá špatně. :) ;) Je to nezvyk ale Demi si po takové době zaslouží změnu. :) ;) Už jen po těch problémech si nechala dobřát nové já. Jen tak dál. :) ;)Kristen Stewart-make-up takhle ne

6. dubna 2012 v 22:36 Kristen Stewart
Kristen je nejen krásná ale i stylová.. Ale holt se to někdy nepovede a make-up se přepískne.. :D..Rozhodně by měla použít pudr.. a lepší řasenku.. Muší očka vážně nejsou v sezóně. Jako navrh..nevím kde to viděla ale nechala si narůst hodně silné a husté obočí.. Je to sice trendem posledních měsíců ale na Kristen to vážně nevypadá přirozeně.. už jen proto že je přírodně blondýna ;)